

Uživajte u neposrednoj blizini brojnih sadržaja! Apartman May nalazi se na pola puta između plaže i povijesnog centra grada Splita, ispod park šume Marjan, sa brojnim planinarskim putevima i vidikovcima.
Apartman se nalazi na pješačkoj udaljenosti od brojnih barova, restorana, klubova, muzeja, Rive, ACI Marine i velikog parka. Prikladan do 3 gosta, s bračnim krevetom u jednoj i foteljom na razvlačenje u drugoj sobi.
U apartmanu se nalazi; WIFI, klima uređaj, TV u svakoj sobi, perilica za rublje. U opremljenoj kuhinji nalaze se; štednjak, pećnica, hladnjak/frizer, perilica posuđa, toster, kuhalo za vodu. Gosti imaju pristup cijelom apartmanu za ugodan boravak.
Apartman se nalazi 11 minuta hoda od centra pa preporučamo hodanje. Glavna autobusna/željeznička postaja i trajektna luka udaljeni su 20 minuta hoda. Udaljenost do autobusne postaje koja vodi do aerodroma je 27 min (Prometova linija 37). Aerodrom Split je udaljen 26 km.
Najbliža trgovima udaljena je 6 metara (Ribola), a najbliža pekara 300 metara (Bobis). Najbliža plaža (Plaza Carine) udaljena je oko 900 metara, oko 12 minuta hoda. Najbliži restoran (Restaurant Krug) udaljen je 450 metara, oko 6 minuta hoda. Stadion Poljud udaljen je 2,4 km, a Stadion Park Mladeži 2,5 km.
Politika održivosti
Hvala Vam unaprijed na Vašem razumijevanju i suradnji.
Vrijeme dolaska i odlaska iz apartmana
Dolasci od 14:00 do 21:00
Odlasci do 10:00
Dolasci su od 14:00 do 21:00, nakon 21:00 primjenjuje se naknada za kasni dolazak u iznosu od 15 € (plativo u gotovini Vašem domaćinu)
UPUTE ZA DOLAZAK: Molimo Vas kontaktirajte nas 45 minuta prije dolaska da Vas možemo dočekati na lokaciji i pružiti potrebne informacije.
Parking mjesto nije uključeno. Postoji nekoliko parking mjesta uokolo zgrade ovisno o raspoloživosti i ne mogu se rezervirati.